Youtube Kampanie Reklamowe - Warszwa, Gdańsk - Aimart
15849
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15849,bridge-core-2.1.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-23.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

REKLAMOWE KAMPANIE FILMOWE YOUTUBE

Youtube

Kampanie Youtube to znakomite narzędzie reklamowe, przede wszystkim do budowania marki firmy. Okazyjne jest rozliczanie reklam. Płacimy tylko za obejrzenie filmiku, które jest naliczane jeżeli widz zobaczy reklamę do końca lub do 30 sekundy filmu.  Warto przedstawić w pierwszych 5 sekundach reklamy logotyp firmy  i hasło informujące o wartości, którą niesie ze sobą działalność firmy. Klienci często zmuszani są do oglądnięcie właśnie tych 5 sekund. Jeżeli klikną pomiń reklamę przez pierwsze 29 sekund, nic nie płacimy za takie wyświetlenie.

PRZYKŁADOWA KAMPANIA REKLAMOWA YOUTUBE

Przykładowy wykres kampanii

Przyjrzyjmy się wynikom reklamowej kampanii filmowej youtube przeprowadzonej dla jednego z naszych klientów. Za 245 złoty budżetu kampanii otrzymaliśmy prawie 4 tysiące osób które oglądnęło reklamę. Osoby te mogą być wybrane ze względu na miejsce zamieszkania, wiek, płeć i wiele innych.  W tej kampanii co najmniej pierwszych 5 sekund reklamy zobaczyło 17 tysięcy osób. Dlatego warto zadbać, aby przez pierwszych 5 sekund widz miał okazję do zapoznania się z logotypem Twojej Firmy i profilem jej działalności.

Budowa Twojej Marki

TWOJEJ FIRMY

Skoro mamy do wykorzystania darmowy czas reklamowy, który dociera do szerokiej grupy klientów, możemy go wykorzystać do budowania marki. Coraz więcej osób słyszy o Twojej firmie, co bezpośrednio przekłada się na zamówienia i coraz lepsze wyniki finansowe. Youtube zaczyna być jednym z “must have” marketingu internetowego. Dlatego skontaktuj się w sprawie kampanii już dzisiaj.

Prowadzenie kampanii na Youtube

DLACZEGO WARTO

29 sekund za darmo

Przy komercyjnym ustawieniu kampanii, przed filmem na portalu youtube zostaje wyświetlona płatna reklama. Jeżeli użytkownik kliknie “POMIŃ REKLAMĘ”  Twoja Firma jako reklamodawca NIE PŁACI  za wyświetlenie reklamy.

6 groszy za obejrzenie

Teraz jest czas na wykorzystanie reklamowe platformy YOUTUBE. Stawki za obejrzenie (bez kliknięcia POMIŃ) to tylko kilka groszy. Oprócz wartości reklamowych to znakomite narzędzie budowy marki Twojej Firmy.

17 tysięcy wyświetleń

W niewielkim budżecie w zakresie kilkuset złotych możemy zrealizować już kilkanaście tysięcy wyświetleń (kliknięcie POMIŃ, lub nieoglądnięcie reklamy). Przy takiej kampanii mamy też około 8 tysięcy obejrzeń (widz ogląda reklamę do końca)

300 zł budżetu

Kampanie reklamowe Youtube są tanie i skuteczne. Przede wszystkim użytkownicy dowiadują się o istnieniu Twojej Firmy i Twoich Usług i Produktów. Już za 300zł budżetu otrzymujemy kilkanaścietysięcy użytkowników. To nowoczesne reklamy telewizyjne.

246

KAMPANII

473834

TYSIĘCY OBEJRZEŃ

3838382

MLN. WYŚWIETLEŃ

154

KLIENTÓW

JAK TO DZIAŁA

Zasięg

Kampanie Youtube można personalizować. Reklamy wyświetlane są użytkownikom w wybranym regionie kraju (województwo, miasto). Wybieramy także wiek, płeć i inne cechy widza. Są to tzw. Zasięgi.

Budżet

Na początek polecamy stosowanie budżetu dopasowanego do potrzeb firmy. Jednakże w kampaniach youtube ważne jest długotrwałe prowadzenie tego rodzaju reklamy. Dlatego proponujemy stałą stawkę na dłuższy okres czasu.

Kampania

Po ustaleniu Zasięgów i Budżetu przystępujemy do realizacji kampanii. Jeżeli mają Państwo gotowy film reklamowy, używamy go. Jeżeli potrzebują Państwo takiej realizacji, posiadamy sprzęt i zespół gotowy do realizacji “uszytego na miarę” filmu reklamowego.