Animacje 2d, 3d dla Firmy Poznań Wielkopolska, Wysoka Jakość
17353
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17353,bridge-core-2.1.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-23.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Animacje 2d, 3d Bydgoszcz Filmy Animowane dla Twojej Firmy

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Animacje 2d 3d dla firmy to znakomite narzędzie promocyjne. Firmy które realizują animacje jako materiały marketingowe zwiększają świadomość swojego istnienia wśród klientów i przez 60% klientów uznawane są jako wiarygodne. Media społecznościowe na których publikowane są animacje 2d, 3d oferują możliwości reklamy i korzyści z budowania pozycji na rynku. Dlatego proponujemy usługi w zakresie produkcji animacje dla firm w Bydgoszcz, Toruniu, Włocławku, Grudziądzu i na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego.

Animacje stworzyliśmy dla wielu klientów biznesowych

Agencja filmowo-reklamowa Aimart od kilkunastu lat realizuje animacje dla biznesu. Animacje ułatwiają prezentację produktów, zalet i zastosowań we wszystkich obszarach, nawet tych w skali mikro. Zrealizowaliśmy już wiele animacji dla firm, instytucji i fundacji. Nasi klienci to spółki skarbu Państwa,  firmy produkcyjne zatrudniające kilkaset osób, mali i średni przedsiębiorcy, ministerstwa, urzędy wojewódzkie i marszałkowskie i wiele innych. Produkujemy animacje i spoty animacyjne na potrzeby zastosowań firmowych takich jak targi, strony internetowe, media społecznościowe, a także telewizji ogólnopolskiej i regionalnej. Działamy na terenie całego kraju także w Bydgoszczy, Toruniu, Grudziądzu, Włocławku i w całym województwie kujawsko-pomorskim.

ANIMACJE 2D, 3D – NASZE REALIZACJE

Producent Pierścieni Marmot – Animacja 3d

Lampy Ultraviol – Animacja 3d

Animacja dla Firmy SAL DETECTION

Spółdzielnie Energetyczne – ponad 3mln wyświetleń

Spot TV dla Ministerstwa Klimatu w Formie Animacji 2d

Ogólnopolska Bajka Chrumas

7586

GODZIN NA PLANIE

346

PRODUKCJI FILMOWYCH

847

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

4921

GODZIN POSTPRODUKCJI

Animatorzy Aimart

Nasi Animatorzy to osoby które łączą pasję z zawodowym profesjonalizmem. Stąd wysoka i unikalna jakość produkcji. Nie boimy się łączyć technik animacyjnych i filmowych, dzięki czemu otrzymujemy oryginalne produkcje, które wyróżniają się na tle konkurencji.

DOPASOWANE DO URZĄDZEŃ MOBILNYCH

Wszystkie nasze produkcje wykonane są w technologii responsywnej. Oznacza to, że możemy bez straty jakości i  w wygodny sposób oglądać je na ekranie smartfonu czy tabletu. Ma to szczególne znaczenie przy filmowych stronach internetowych, wirtualnych spacerach oraz filmach.

REFERENCJE