Produkcja filmów reklamowych, dla firm - Trójmiasto, Warszawa, Gdańsk - Aimart
15025
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15025,bridge-core-2.1.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-23.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Filmy reklamowe, dla firm, produkcja filmów reklamowych – Trójmiasto, Warszawa, Gdańsk

 

Chcesz wyróżnić swoje przedsiębiorstwo podczas spotkań i ważnych wydarzeń? A może potrzebujesz nowoczesnej formy reklamy na stronie internetowej lub w mediach społecznościowych? Wykonujemy film reklamowy dla firm na terenie Gdańska, Warszawy i całego Trójmiasta. Potrafimy wychwycić emocje, które towarzyszą podczas nagrywania. Podczas produkcji filmów reklamowych stawiamy także na dynamiczne ujęcia, które zostaną w pamięci widzów na długi czas. Przez cały czas obserwujemy branżę marketingową. Dzięki temu jesteśmy w stanie pokazać Twoje małe przedsiębiorstwo lub większą instytucję w sposób zachęcający do współpracy. Produkcja filmowa od momentu nagrywania po montaż jest przez nas traktowana z dbałością o każdy detal. Zdajemy sobie sprawę, że nasza praca przekłada się na skuteczną reklamę klientów. Potrafimy uwydatnić wszystkie cechy wyróżniające Twoją markę. Efekt naszej produkcji filmowej zaangażuje każdego podczas oglądania. To zasługa dobrze nagranych ujęć, a także bardzo dobrej jakości obrazu 4K.

 

Nowocześnie i ze smakiem, czyli film reklamowy dla firm

 

Nie mamy wątpliwości, że film reklamowy dla firm wyróżni Twoją markę. To skuteczny sposób na reklamę oraz stworzenie nowego lub podtrzymanie dotychczasowego pozytywnego wizerunku. Produkcja filmowa odbywa się w sposób profesjonalny i nowoczesny. Dysponujemy sprzętem, który pozwala nam podkreslić każdy szczegół obrazu. Potrafimy stworzyć ujęcia dynamiczne oraz bogate kolorystycznie. Proponujemy także wykonanie filmu reklamowego dla firm z użyciem drona. Tego typu ujęcia na terenie Gdańska, Warszawy i Trójmiasta zapewnią niepowtarzalne zdjęcia. Produkcja filmowa usatysfakcjonuje każdego klienta. W dodatku dysponujemy studiem montażowym, w którym dopracujemy każdy szczegół. Zastanawiasz się, gdzie możesz wykorzystać kilkuminutowe ujęcia, które powstają w ramach naszej produkcji filmów reklamowych? Bez problemu pokażesz go swoim klientom w mediach społecznościowych, na stronie internetowej, ale nie tylko. Może to być atrakcyjny element ważnego wydarzenia lub spotkania z kontrahentami. Efektownie przedstawisz swoje przedsiębiorstwo np. podczas prezentacji.

FILMY REKLAMOWE

Znakomitym uzupełnieniem strategii marketingowej firmy jest stworzenie filmu reklamowego. Film w zależności od potrzeb może przedstawiać produkty firmy, jej historię, nowoczesne technologie zastosowane w firmie, szkolenia zawodowe, wdrażanie produktów. Dzięki łatwemu w odbiorze przekazowi klienci zachęcani są do współpracy z przedsiębiorstwem i budują pozytywne podejście do firmy.

 

Zalety firmowego filmu reklamowego:

  • przyciąga on uwagę kontrachentów,
  • zachęca do kupna produktów lub usługi
  • wzbudza zaufanie i podnosi prestiż firmy
  • służy jako reklama na stronie www
  • jest jednym z najsilniejszych środków marketingowych
  • promuje firmę w sieci (np. na Youtube)

NASZE REKLAMOWE PRODUKCJE FILMOWE

FILM REKLAMOWY DLA FIRMY PLAFON

FILM REKLAMOWY RODZINNE DOMY DZIECKA

FILM REKLAMOWY DLA ORGANIZACJI KRAV MAGA

FILM REKLAMOWY FIRMY SWISS ELEMENTS

FILM REKLAMOWY – TERENY INWESTYCYJNE

7586

GODZIN NA PLANIE

346

PRODUKCJI FILMOWYCH

847

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

4921

GODZIN POSTPRODUKCJI

PRODUKCJA FILMOWA

Stworzone przez nas produkcje charakteryzują się: dużą dynamiką, nowoczesnym montażem, interesującą treścią, wysoką jakością obrazu HD. Każdy etap produkcji jest konsultowany z klientem, w celu zapewnienia pełnej zgodności oczekiwań z końcowym efektem filmu reklamowego. Wzbudzająca zainteresowanie treść oraz ciekawe realizacje zapewniają firmie dodatkowe korzyści marketingowe – ludzie polecają sobie produkowane przez nas filmy, rośnie oglądalność, samoistnie napędza się reklama naszych klientów.

DOPASOWANE DO URZĄDZEŃ MOBILNYCH

Wszystkie nasze produkcje wykonane są w technologii responsywnej. Oznacza to, że możemy bez straty jakości i  w wygodny sposób oglądać je na ekranie smartfonu czy tabletu. Ma to szczególne znaczenie przy filmowych stronach internetowych, wirtualnych spacerach oraz filmach.

REFERENCJE