Produkcja filmów reklamowych, dla firm - Trójmiasto, Warszawa, Gdańsk - Aimart
15025
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15025,bridge-core-2.1.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-19.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

FILMY REKLAMOWE

Znakomitym uzupełnieniem strategii marketingowej firmy jest stworzenie filmu reklamowego. Film w zależności od potrzeb może przedstawiać produkty firmy, jej historię, nowoczesne technologie zastosowane w firmie, szkolenia zawodowe, wdrażanie produktów. Dzięki łatwemu w odbiorze przekazowi klienci zachęcani są do współpracy z przedsiębiorstwem i budują pozytywne podejście do firmy.

 

Zalety firmowego filmu reklamowego:

  • przyciąga on uwagę kontrachentów,
  • zachęca do kupna produktów lub usługi
  • wzbudza zaufanie i podnosi prestiż firmy
  • służy jako reklama na stronie www
  • jest jednym z najsilniejszych środków marketingowych
  • promuje firmę w sieci (np. na Youtube)

NASZE REKLAMOWE PRODUKCJE FILMOWE

FILM REKLAMOWY URZĄDZENIA ELERTON

FILM REKLAMOWY RODZINNE DOMY DZIECKA

FILM REKLAMOWY DLA BYDGOSKIEGO WĘZŁA WODNEGO

FILM REKLAMOWY PRACODAWCÓW POMORZA I KUJAW

FILM REKLAMOWY – TERENY INWESTYCYJNE

7586

GODZIN NA PLANIE

346

PRODUKCJI FILMOWYCH

847

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

4921

GODZIN POSTPRODUKCJI

PRODUKCJA FILMOWA

Stworzone przez nas produkcje charakteryzują się: dużą dynamiką, nowoczesnym montażem, interesującą treścią, wysoką jakością obrazu HD. Każdy etap produkcji jest konsultowany z klientem, w celu zapewnienia pełnej zgodności oczekiwań z końcowym efektem filmu reklamowego. Wzbudzająca zainteresowanie treść oraz ciekawe realizacje zapewniają firmie dodatkowe korzyści marketingowe – ludzie polecają sobie produkowane przez nas filmy, rośnie oglądalność, samoistnie napędza się reklama naszych klientów.

DOPASOWANE DO URZĄDZEŃ MOBILNYCH

Wszystkie nasze produkcje wykonane są w technologii responsywnej. Oznacza to, że możemy bez straty jakości i  w wygodny sposób oglądać je na ekranie smartfonu czy tabletu. Ma to szczególne znaczenie przy filmowych stronach internetowych, wirtualnych spacerach oraz filmach.

REFERENCJE