Film Promocyjny dla Firm Poznań Wielkopolska 4k, Filmy Reklamowe Spot
16887
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16887,bridge-core-2.1.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-23.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Filmy promocyjne, spoty reklamowe dla firmy

Poznań, Wielkopolska

Film dla firmy to element budowania marki oraz znakomite narzędzie promocyjne. Firmy które realizują formy filmowe jako materiały marketingowe zwiększają świadomość swojego istnienia wśród klientów i przez 60% klientów jako bardziej wiarygodne. Media społecznościowe na których publikowane są treści filmowe oferują możliwości reklamy i korzyści z budowania pozycji na rynku. Dlatego proponujemy usługi w zakresie produkcji filmów dla firm w Poznaniu, Kaliszu, Koninie, Ostrowie Wielkopolskim, Pile i na terenie całego województwa wielkopolkiego.

Zaufało nam wielu klientów biznesowych

Agencja filmowo-reklamowa Aimart od kilkunastu lat realizuje filmy dla biznesu, łącząc obraz filmowy z animacją. Ułatwia to prezentację produktów, zalet i zastosowań we wszystkich obszarach, nawet tych w skali mikro, które często są niedostrzegalne okiem kamery. Zrealizowaliśmy już wiele filmów i animacji dla firm, instytucji i fundacji. Nasi klienci to spółki skarbu Państwa,  firmy produkcyjne zatrudniające kilkaset osób, mali i średni przedsiębiorcy, ministerstwa, urzędy wojewódzkie i marszałkowskie i wiele innych. Produkujemy filmy i spoty na potrzeby zastosowań firmowych takich jak targi, strony internetowe, media społecznościowe, a także telewizji ogólnopolskiej i regionalnej. Działamy na terenie całego kraju także w Poznaniu, Kaliszu, Koninie i w całym województwie wielkopolskim.

NASZE REALIZACJE FILMÓW PROMOCYJNYCH

Spot Promocyjny OPTIMES

Spot dla Pomorskie Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Spot Promocyjny dla firmy Dabrowent

Film Promocyjny dla firmy DTM SYSTEM

Film Promocyjny dla firmy Ultraviol

Film Promocyjny dla Radaway

7586

GODZIN NA PLANIE

346

PRODUKCJI FILMOWYCH

847

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

4921

GODZIN POSTPRODUKCJI

Ekipa Filmowa

Doświadczona ekipa filmowa, wyposażona w drony, gimbale, jasne obiektywy o stałej ogniskowej sprawiają, że nasze filmy promocyjne charakteryzują się   wysoką jakością obrazu 4k. Pomysłowa realizacja sprawia, iż nasze produkcje filmów reklamowych i promocyjnych służą latami jako materiały marketingowe. Aimart to właściwy wybór producenta filmowego. Zapraszamy wszystkie firmy i instytucje z województwa wielkopolskiego, z miast Poznań, Konin, Kalisz, Piła oraz z terenu całego kraju.

DOPASOWANE DO URZĄDZEŃ MOBILNYCH

Wszystkie nasze produkcje wykonane są w technologii responsywnej. Oznacza to, że możemy bez straty jakości i  w wygodny sposób oglądać je na ekranie smartfonu czy tabletu. Ma to szczególne znaczenie przy filmowych stronach internetowych, wirtualnych spacerach oraz filmach.

REFERENCJE