Dron Zdjęcia,Fotografie z Powietrza, Fotografia Lotnicza - Aimart
15796
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15796,bridge-core-2.1.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-23.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

WYKORZYSTANIE DRONA – ZDJĘCIA Z POWIETRZA

Jeszcze kilka lat temu nikt nie podejrzewał jak wielki wpływ będą mieć drony na nasze życie. Dziś obecne są prawie w każdej branży. Także w naszej. Filmy z użyciem ujęć z drona oraz zdjęcia lotnicze ubogacają każdą produkcje. Także spacery wirtualne poszerzamy o punkty z lotu ptaka – co stanowi nowość na rynku multimediów. Posiadamy licencję operatora bezzałogowych statków powietrznych oraz ubezpieczenie OC. Gwarantuje to bezpieczeństwo współpracy i wysoką jakość wykonywanych usług.

FOTOGRAFIA  LOTNICZA

Nasze drony posiadają także możliwość fotografowania z powietrza. Takie fotografie to ciekawy sposób na prezentację terenów turystycznych, obiektów hotelarskich i nieruchomości.  To także znakomity sposób na ukazanie przyszłościowego zagospodarowania terenów inwestycyjnych. Nasze zdjęcia z drona prezentujemy poniżej.

12458

ZDJĘĆ Z DRONA

264

FILMÓW Z LOTU PTAKA

347

LOTÓW DRONEM

2546

GODZIN POSTPRODUKCJI

REFERENCJE