Dron Filmy z Powietrza, Filmowanie Dronem, Filmy z Lotu Ptaka - Aimart Filmy Reklamowe, Filmy Promocyjne, Reklamy TV
Dron to nowoczesne urządzenie, dzięki któremu można wzbić się w powietrza i wykonać filmy z lotu ptaka, lub fotografie lotnicze. Nasza firma posiada takie urządzanie i ulepsza takimi ujęciami swoje produkcje, zarówno filmowe jak i fotograficzne.
zdjęcia lotnicze, zdjęcia z lotu ptaka, zdjęcia z powietrza, filmy lotnicze, filmy z lotu ptaka, filmy z powietrza
15069
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15069,bridge-core-2.1.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-19.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

WYKORZYSTANIE DRONA

Jeszcze kilka lat temu nikt nie podejrzewał jak wielki wpływ będą mieć drony na nasze życie. Dziś obecne są prawie w każdej branży. Także w naszej. Filmy z użyciem ujęć z drona oraz zdjęcia lotnicze ubogacają każdą produkcje. Także spacery wirtualne poszerzamy o punkty z lotu ptaka – co stanowi nowość na rynku multimediów. Posiadamy licencję operatora bezzałogowych statków powietrznych oraz ubezpieczenie OC. Gwarantuje to bezpieczeństwo współpracy i wysoką jakość wykonywanych usług.

NASZE REALIZACJE FILMÓW Z DRONA

FILM MADE IN KARPATY

FILM DLA UNIWERSYTETU KAZIMIERZA WIELKIEGO

FILM DLA KIELECKIEGO PARKU TECHNOLOGICZNEGO

12458

ZDJĘĆ Z DRONA

264

FILMÓW Z LOTU PTAKA

347

LOTÓW DRONEM

2546

GODZIN POSTPRODUKCJI

REFERENCJE