Filmy promocyjne dla Twojej Firmy Bydgoszcz, Toruń, Grudziądz
17741
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17741,bridge-core-2.1.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-23.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Filmy promocyjne, spoty reklamowe dla Twojej Firmy

Film promocyjny to znakomite narzędzie promocyjne i element budowania marki. Firmy posiadające materiały filmowe w postaci filmów reklamowych i promocyjnych spotów są postrzegane przez 60% klientów jako bardziej wiarygodne. Social media stwarzają dodatkowe możliwości reklamy i korzyści z budowania pozycji na rynku. Dlatego proponujemy nasze produkcje w zakresie produkcji filmów promocyjnych na terenie całego kraju.

Zaufało nam kilkaset klientów

Agencja filmowo-reklamowa Aimart to kilkanaście lat doświadczenia. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele filmów dla firm, instytucji i fundacji. Wśród naszych klientów są firmy produkcyjne zatrudniające kilkaset osób, mali i średni przedsiębiorcy, ministerstwa, urzędy wojewódzkie i marszałkowskie, spółki skarbu Państwa i wiele innych. Produkujemy filmy i spoty na potrzeby telewizji oraz internetu. Działamy na terenie całego kraju.

NASZE REALIZACJE FILMÓW PROMOCYJNYCH

Spot Promocyjny OPTIMES

Spot dla Pomorskie Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Spot Promocyjny dla firmy Dabrowent

Film Promocyjny dla firmy DTM SYSTEM

Film Promocyjny dla firmy Ultraviol

Film Promocyjny dla Radaway

7586

GODZIN NA PLANIE

346

PRODUKCJI FILMOWYCH

847

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

4921

GODZIN POSTPRODUKCJI

Ekipa Filmowa

Doświadczona ekipa filmowa, wyposażona w drony, gimbale, jasne obiektywy o stałej ogniskowej sprawiają, że nasze filmy promocyjne charakteryzują się   wysoką jakością obrazu 4k. Pomysłowa realizacja sprawia, iż nasze produkcje filmów reklamowych i promocyjnych służą latami jako materiały marketingowe. Aimart to właściwy wybór producenta filmowego. Zapraszamy wszystkie firmy i instytucje z terenu całego kraju.

DOPASOWANE DO URZĄDZEŃ MOBILNYCH

Wszystkie nasze produkcje wykonane są w technologii responsywnej. Oznacza to, że możemy bez straty jakości i  w wygodny sposób oglądać je na ekranie smartfonu czy tabletu. Ma to szczególne znaczenie przy filmowych stronach internetowych, wirtualnych spacerach oraz filmach.

REFERENCJE