Filmy promocyjne, spoty reklamowe, dla firm - Warszawa, Trójmiasto, Gdańsk - Aimart
16543
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16543,bridge-core-2.1.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-23.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

REALIZACJA TRANSMISJI INTERNETOWYCH

 

Agencja filmowo-reklamowa Aimart realizuje transmisje internetowe na żywo z całego kraju. Live streaming zapewnia możliwość uczestniczenia w wydarzeniu każdemu, z każdego miejsca na ziemi. Zapewnia aktywną publiczność i wzmacnia pozycję rynkową marki. To doskonałe narzędzie dla organizatorów konferencji, szkoleń, debat, koncertów, turniejów i wielu innych eventów.

Przeprowadzamy transmisje na najpopularniejszych platformach streamingowych takich jak YouTube czy Facebook, które pozwalają użytkownikowi wybrać jakość relacji dostosowaną do prędkości jego łącza. Realizacja transmisji internetowych przebiega z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu zapewniającego pewność i najwyższą jakość wysyłanego obrazu i dźwięku. Każdą transmisję wzbogcamy o profesjonalnie przygotowaną oprawę graficzną. Realizowane przez nas transmisje są zapisywane na serwerze. Zleceniodawca ma również możliwość otrzymania nagrania z miksera w jakości HD oraz nagrań z wszystkich kamer.

IKONKI

DOŚWIADCZENIE

Agencja filmowo-reklamowa Aimart posiada wieloletnie doświadczenie w transmisjach online. Współpracowaliśmy z wieloma firmami i instytucjami z całego kraju.

Poniżej przykłady naszych ostatnich transmisji.

NASZE TRANSMISJE

GALA ZACHODNIOPOMORSKIE MAGNOLIE

TRANSMISJA HYBRYDOWA DLA POMORSKIEJ SPECJALNEJ STREFY EKONOMICZNEJ

DOPASOWANE DO URZĄDZEŃ MOBILNYCH

Wszystkie nasze produkcje wykonane są w technologii responsywnej. Oznacza to, że możemy bez straty jakości i  w wygodny sposób oglądać je na ekranie smartfonu czy tabletu. Ma to szczególne znaczenie przy filmowych stronach internetowych, wirtualnych spacerach oraz filmach.

REFERENCJE