Produkcja video - Warszawa - Aimart
14907
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14907,bridge-core-2.1.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-23.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Produkcja video, spoty reklamowe – Warszawa, Gdańsk

Prowadzisz przedsiębiorstwo lub jesteś odpowiedzialny za skuteczny marketing? Proponujemy spoty reklamowe na terenie Gdańska i Warszawy. Potrafimy przykuć wzrok każdego widza dynamicznymi ujęciami, bogatą kolorystyką oraz świetnej jakości obrazem. Produkcja video od wielu lat zyskuje na popularności, a filmy są chętnie oglądane szczególnie w Internecie. Podkreślimy wszystko to, czym Twoje przedsiębiorstwo się zajmuje. Zrobimy to w sposób atrakcyjny oraz zachęcający do podjęcia współpracy. W spotach reklamowych możemy także użyć dronów, dlatego podkreślimy okolice Gdańska czy Warszawy. Wystarczy kilka minut filmu, aby przekonać Twojego klienta do działania. Dzięki temu, że na bieżąco śledzimy branżę marketingu, dokładnie wiemy, jak zmysł wzroku i słuchu potrafi wzbudzić zainteresowanie, co przekłada się na zakup produktu czy usługi.

 

Spoty reklamowe dla każdej branży

 

Niezależnie od tego, w jakiej branży pracujesz, produkcja video jest skutecznym działaniem reklamowym. Zapewniamy, że podchodzimy do każdego zlecenia z pełnym zaangażowaniem. W dodatku każdy szczegół omawiamy z naszym klientem, aby dokładnie poznać wszystkie oczekiwania. Spoty reklamowe, które do tej pory realizowaliśmy, okazały się strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o nowoczesną formę reklamy. Dysponujemy sprzętem wysokiej jakości. Dzięki temu podkreślimy każdy szczegół obrazu. Produkcja video odbywa się nie tylko podczas nagrywania dobrych ujęć. To także sztuka odpowiedniego montażu, w którym czujemy się jak zawodowcy. Atutem spotów reklamowych jest także wysoka jakość obrazu 4K.

Reklamy telewizyjne

Reklama Telewizyjna

Produkcja filmowa reklamy telewizyjnej to najskuteczniejsza prezentacja Twojej firmy oraz Twojego produktu. Ponieważ naszą reklamę oglądają dziesiątki tysięcy osób, posiada ona dużą skuteczność w oddziaływaniu na przyszłych odbiorców:

Zalety reklamy tv:

  • dociera do 90% społeczeństwa
  • silnie działa na zmysły człowieka: dźwięk i obraz
  • działanie psychologiczne – zachęca do zakupu: “… to musi być dobre – było reklamowane w telewizji…”

Produkcja filmowa reklam tv

Wyprodukowane przez nas reklamy tv charakteryzują się ciekawym pomysłem, wysoką estetyką obrazu, precyzją wykonania. Każdy szczegół reklamy telewizyjnej uzgadniamy z klientem dbając o zadowolenie z końcowych efektów produkcji filmowej. Pełne zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego zlecenia sprawiają, iż staliśmy się liderem wśród firm produkujących reklamy telewizyjne. Reklamy zlecali u nas między innymi takie firmy jak : City Hotel, RDJ Klima, Nordhaus i wiele innych. Agencja filmowo-reklamowa AimArt oraz Agencja Marketingowa Aimart produkują reklamy w dużej rozpiętości cenowej. Poczynając od prostych reklam w których wykorzystywane są zdjęcia, napisy, animacje, po produkcje wykorzystujące materiały filmowe z udziałem aktorów. Kompleksowo produkujemy nasze reklamy poczynając od pisania scenariuszy na postprodukcji i dostarczeniu materiału do emisji kończąc. Zapraszamy do zapoznania sie z naszymi pracami.

Proces produkcji filmowej to dla nas coś więcej niż praca, to pasja i powołanie. Kreowanie nowej rzeczywistości, wypracowywanie nowych metod pozwalających na stworzenie unikalnych kadrów, scenografia, praca z dźwiękiem i wreszcie montaż tego wszystkiego w jedną niepowtarzalną i wyjątkową całość to zadania, które kochamy realizować. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby efekty naszej pracy nad produkcją filmową były ściśle dopasowane do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

PRZYKŁADOWE REKLAMY TV

REFERENCJE