Produkcja video, spoty reklamowe - Warszawa, Gdańsk
14907
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14907,bridge-core-2.1.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-19.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Reklamy telewizyjne

Reklama Telewizyjna

Produkcja filmowa reklamy telewizyjnej to najskuteczniejsza prezentacja Twojej firmy oraz Twojego produktu. Ponieważ naszą reklamę oglądają dziesiątki tysięcy osób, posiada ona dużą skuteczność w oddziaływaniu na przyszłych odbiorców:

Zalety reklamy tv:

  • dociera do 90% społeczeństwa
  • silnie działa na zmysły człowieka: dźwięk i obraz
  • działanie psychologiczne – zachęca do zakupu: “… to musi być dobre – było reklamowane w telewizji…”

Produkcja filmowa reklam tv

                 Wyprodukowane przez nas reklamy tv charakteryzują się ciekawym pomysłem, wysoką estetyką obrazu, precyzją wykonania. Każdy szczegół reklamy telewizyjnej uzgadniamy z klientem dbając o zadowolenie z końcowych efektów produkcji filmowej. Pełne zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego zlecenia sprawiają, iż staliśmy się liderem wśród firm produkujących reklamy telewizyjne. Reklamy zlecali u nas między innymi takie firmy jak : City Hotel, RDJ Klima, Nordhaus i wiele innych. Agencja filmowo-reklamowa AimArt oraz Agencja Marketingowa Aimart produkują reklamy w dużej rozpiętości cenowej. Poczynając od prostych reklam w których wykorzystywane są zdjęcia, napisy, animacje, po produkcje wykorzystujące materiały filmowe z udziałem aktorów. Kompleksowo produkujemy nasze reklamy poczynając od pisania scenariuszy na postprodukcji i dostarczeniu materiału do emisji kończąc. Zapraszamy do zapoznania sie z naszymi pracami.

Proces produkcji filmowej to dla nas coś więcej niż praca, to pasja i powołanie. Kreowanie nowej rzeczywistości, wypracowywanie nowych metod pozwalających na stworzenie unikalnych kadrów, scenografia, praca z dźwiękiem i wreszcie montaż tego wszystkiego w jedną niepowtarzalną i wyjątkową całość to zadania, które kochamy realizować. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby efekty naszej pracy nad produkcją filmową były ściśle dopasowane do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

PRZYKŁADOWE REKLAMY TV

REFERENCJE