Spacery Wirtualne Panoramy VR Okulary - Aimart
16268
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16268,bridge-core-2.1.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-23.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Panoramy 360, ubrane w formę wirtualnego spaceru, to nieocenione narzędzie do prezentacji firm i instytucji oraz ich oferty. Warto je dołączyć do strony www, do wizytówki Google, na kanał YouTube, itp. Wygląd spaceru dostosujemy zarówno do platformy, na której będzie wykorzystany ale również do wyglądu strony klienta i księgi identyfikacji wizualnej firmy/instytucji.

PLATFORMY WYKORZYSTANIA PANORAM 360

DOSKONAŁA JAKOŚĆ

Mamy duże doświadczenie w realizacji wirtualnych spacerów. Nie jedne z nich wykorzystywały setki panoram z ziemi i z powietrza. Do ich tworzenia wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie oraz sprzęt i oprogramowanie dające zaskakujące efekty. Panoramy sklejamy z pojedynczych zdjęć z drona, a te z ziemi ze zdjęć z lustrzanek o pełnoklatkowych matrycach. Obraz przez Was otrzymany charakteryzuje wysoka rozdzielczość i duża dynamika tonalna.

NASZE REALIZACJE WIRTUALNYCH SPACERÓW

17586

ZDJĘĆ ŻRÓDŁOWYCH

1346

PANORAM

347

LOTÓW DRONEM

4921

GODZIN PRACY

PANORAMY 360X180

Turystyka, hotelarstwo, firmy to główni beneficjenci spacerów wirtualnych. Posiadanie panoram 360 stopni zachęca klientów do odwiedzenia miejsca. Panoramy lotnicze pokazują obiekty w sposób ciekawy i niestandardowy. Deweloperzy oraz właściciele nieruchomości coraz częściej wybierają ten nowoczesny sposób prezentacji.  Gminy, powiaty, urzędy miast chcąc zachęcić potencjalnych turystów do odwiedzin powinni zainwestować w profesjonalną prezentację swoich terenów.

WIRTUALNE SPACERY TAKŻE NA URZĄDZENIACH MOBILNYCH

Nasze wirtualne spacery powstają za pomocą profesjonalnych programów. Zastosowanie najwyższej jakości rozwiązań softwarowych oznacza iż dostają Państwo spacer samoczynnie dopasowujących się do urządzenia na którym są wyświetlane. Oznacza to, że możemy bez straty jakości i  w wygodny sposób oglądać je na ekranie smartfonu czy tabletu.

REFERENCJE

Firmy, które nam zaufały