Spacery Wirtualne Panoramy - Aimart
15032
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15032,bridge-core-2.1.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-20.5,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

WIRTUALNE SPACERY

Nasze wirtualne spacery wyróżniają się na tle konkurencji. Zawierają ujęcia z drona co jest nowością na rynku spacerów. Wysoka jakość oraz dbanie o odpowiednie warunki pogodowe przy których wykonujemy zdjęcia to atuty naszych produkcji. Panoramy wykonywane są w technice 360×180 dzięki której mamy możliwość pełnego obrotu w górę jak i w dół. Profesjonalny sprzęt i zaangażowanie ekipy zdjęciowej gwarantuje powstanie wyjątkowego i ciekawego spaceru.

NASZE REALIZACJE WIRTUALNYCH SPACERÓW

Największy wirtualny spacer w naszym wykonaniu. Zawiera ponad 170 panoram z czego panoramy z powietrza stanowią około 20% produkcji. Gmina Dragacz oferuje turystom nie tylko piękne nadwiślańskie tereny, ale także grupę chat i cmentarzy mennonickich. Wirtualny spacer przedstawia także główne firmy i restauracje z regionu wspierając lokalnych przedsiębiorców.

Urocze miejsce w województwie kujawsko-pomorskim nosi nazwę Kemparówka.
W chwilę po przyjeździe poczują Państwo uspokajającą atmosferę i niecodzienny obiekt z altanami, stawami, plażą.  Wiele atrakcji czeka także na najmłodszych: plac zabaw, boisko do siatkówki, ognisko. Wirtualny spacer pokazuje także panoramę z lotu ptaka wykonaną za pomocą drona – obrazuje ona spory obszar, który wynajmujący dostaje w pakiecie. Naprawdę polecamy.

17586

ZDJĘĆ ŻRÓDŁOWYCH

1346

PANORAM

347

LOTÓW DRONEM

4921

GODZIN PRACY

PANORAMY 360X180

Turystyka, hotelarstwo, firmy to główni beneficjenci spacerów wirtualnych. Posiadanie panoram 360 stopni zachęca klientów do odwiedzenia miejsca. Panoramy lotnicze pokazują obiekty w sposób ciekawy i niestandardowy. Deweloperzy oraz właściciele nieruchomości coraz częściej wybierają ten nowoczesny sposób prezentacji.  Gminy, powiaty, urzędy miast chcąc zachęcić potencjalnych turystów do odwiedzin powinni zainwestować w profesjonalną prezentację swoich terenów.

WIRTUALNE SPACERY TAKŻE NA URZĄDZENIACH MOBILNYCH

Nasze wirtualne spacery powstają za pomocą profesjonalnych programów. Zastosowanie najwyższej jakości rozwiązań softwarowych oznacza iż dostają Państwo spacer samoczynnie dopasowujących się do urządzenia na którym są wyświetlane. Oznacza to, że możemy bez straty jakości i  w wygodny sposób oglądać je na ekranie smartfonu czy tabletu.

REFERENCJE