Reklama Telewizyjna


Produkcja filmowa reklamy telewizyjnej to najskuteczniejsza prezentacja Twojej firmy oraz Twojego produktu. Ponieważ naszą reklamę oglądają dziesiątki tysięcy osób, posiada ona dużą skuteczność w oddziaływaniu na przyszłych odbiorców:

Zalety reklamy tv:


Produkcja filmowa reklam tv :

Wyprodukowane przez nas reklamy tv charakteryzują się ciekawym pomysłem, wysoką estetyką obrazu, precyzją wykonania. Każdy szczegół reklamy telewizyjnej uzgadniamy z klientem dbając o zadowolenie z końcowych efektów produkcji filmowej. Pełne zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego zlecenia sprawiają, iż staliśmy się liderem wśród firm produkujących reklamy telewizyjne. Reklamy zlecali u nas między innymi takie firmy jak : City Hotel, RDJ Klima, Nordhaus i wiele innych. Agencja filmowo-reklamowa AimArt produkuje reklamy w dużej rozpiętości cenowej. Poczynając od prostych reklam w których wykorzystywane są zdjęcia, napisy, animacje, po produkcje wykorzystujące materiały filmowe z udziałem aktorów. Kompleksowo produkujemy nasze reklamy poczynając od pisania scenariuszy na postprodukcji i dostarczeniu materiału do emisji kończąc. Zapraszamy do zapoznania sie z naszymi pracami.

Proces produkcji filmowej to dla nas coś więcej niż praca, to pasja i powołanie. Kreowanie nowej rzeczywistości, wypracowywanie nowych metod pozwalających na stworzenie unikalnych kadrów, scenografia, praca z dźwiękiem i wreszcie montaż tego wszystkiego w jedną niepowtarzalną i wyjątkową całość to zadania, które kochamy realizować. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby efekty naszej pracy nad produkcją filmową były ściśle dopasowane do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Spot promujący Bydgoski Węzeł Wodny

Spot promujący Salony Piękności


 

Spot promujący Fundację na Rzecz Poprawy Opieki Nad Noworodkami i Wcześniakami


 

produkcja filmowa i reklama tv w Bydgoszczy

Valid XHTML 1.0 Transitional


 
   Reklama Telewizyjna TV:    Film Reklamowy dla Firm:    Teledyski - Wideoklipy:    Strony Internetowe WWW:    Filmy ¦lubne - Wideofilmowanie:    Kontakt